Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Age
fa: سن

en: Save
fa: ذخیره

en: Section
fa: بخش

en: Question
fa: سوال

en: Location
fa: مکان

en: Average
fa: میانگین

en: Introduction
fa: معرفی

en: Gender
fa: جنسیت

en: You
fa: شما
