Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Age
gl: Idade

en: Save
gl: Gardar

en: Section
gl: Sección

en: Question
gl: Pregunta

en: Location
gl: Localización

en: Average
gl: Media

en: Introduction
gl: Introdución

en: Questions
gl: Preguntas

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Location:
gl: Localización:
