Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Age
hr: Starost

en: Save
hr: Spremi

en: Section
hr: Sekcija

en: Question
hr: Pitanje

en: Location
hr: Lokacija

en: Average
hr: Prosjek
