Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Age
is: Aldur

en: Save
is: Vista

en: Question
is: Spurning

en: Location
is: Staðsetning

en: Average
is: Meðaltal

en: Questions
is: Spurningar

en: -- Select --
is: -- Velja --
