Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Age
it: Età

en: Save
it: Salva

en: Section
it: Sezione

en: Question
it: Domanda

en: Location
it: Posizione

en: Average
it: Media

en: Introduction
it: Introduzione

en: Gender
it: Sesso

en: You
it: Tu

en: Questions
it: Domande

en: Compare
it: Confronta
