Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Age
ka: ასაკი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Average
ka: საშუალო
