Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Average
ml: ശരാശരി
