Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Age
my: အသက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
