Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: Location
ne: स्थान
