Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Age
oc: Atge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Section
oc: Seccion

en: Location
oc: Emplaçament

en: Average
oc: Mejana

en: Gender
oc: Sèxe

en: Question:
oc: Question :
