Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Age
sv: Ålder

en: Save
sv: Spara

en: Section
sv: Sektion

en: Question
sv: Fråga

en: Location
sv: Plats

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Gender
sv: Kön

en: You
sv: Du

en: Questions
sv: Frågor

en: Sections
sv: Sektioner

en: Compare
sv: Jämför

en: -- Select --
sv: -- Välj --
