Opinion Monitor (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Age
th: อายุ

en: Save
th: บันทึก

en: Question
th: คำถาม

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Questions
th: คำถาม
