Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Age
hu: Kor

en: Save
hu: Mentés

en: Section
hu: Szakasz

en: Question
hu: Kérdés

en: Location
hu: Helyszín

en: Average
hu: Átlag

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Gender
hu: Nem

en: You
hu: Te

en: Questions
hu: Kérdések

en: Gender:
hu: Nem:

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: -- All --
hu: – Mind –

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
