Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Save
mn: Хадгалах

en: Question
mn: Асуулт

en: Location
mn: Байрлал
