Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Content
no: Innhold

en: Age
no: Alder

en: Save
no: Lagre

en: Section
no: Seksjon

en: Question
no: Spørsmål

en: Location
no: Sted

en: Average
no: Gjennomsnitt

en: Gender
no: Kjønn

en: Questions
no: Spørsmål

en: Sections
no: Seksjoner

en: Compare
no: Sammenlign
