Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Age
pl: Wiek

en: Save
pl: Zapisz

en: Section
pl: Sekcja

en: Question
pl: Pytanie

en: Location
pl: Położenie

en: Average
pl: Średnia

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Gender
pl: Płeć

en: You
pl: Ty

en: Questions
pl: Pytania

en: Gender:
pl: Płeć:

en: Sections
pl: Sekcje

en: Compare
pl: Porównaj

en: -- All --
pl: -- Wszystko --

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --
