Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Age
pt: Idade

en: Save
pt: Guardar

en: Section
pt: Secção

en: Question
pt: Questão

en: Location
pt: Localização

en: Average
pt: Média

en: Introduction
pt: Introdução

en: Gender
pt: Sexo

en: You
pt: Você

en: Questions
pt: Questões

en: Sections
pt: Secções

en: Compare
pt: Comparar

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
