Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Age
ro: Vârstă

en: Save
ro: Salvare

en: Question
ro: Întrebare

en: Location
ro: Locaţia

en: Average
ro: Medie

en: Questions
ro: Întrebări

en: -- Select --
ro: -- Selectează --
