Opinion Monitor (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Age
te: వయసు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Average
te: సగటు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
