Opinion Monitor (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Age
es: Edad

en: Save
es: Guardar

en: Section
es: Sección

en: Question
es: Pregunta

en: Location
es: Ubicación

en: Average
es: Promedio

en: Introduction
es: Introducción

en: Gender
es: Género

en: You
es: Usted

en: Questions
es: Preguntas

en: Gender:
es: Género:

en: Sections
es: Secciones

en: Compare
es: Comparar

en: -- Select --
es: --Seleccionar--

en: Location:
es: Localización:
