Opinion Monitor (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Age
ru: Возраст

en: Save
ru: Сохранить

en: Section
ru: Раздел

en: Question
ru: Вопрос

en: Location
ru: Место

en: Average
ru: В среднем

en: Introduction
ru: Введение

en: You
ru: Вы

en: Questions
ru: Вопросы

en: Compare
ru: Сравнить

en: -- All --
ru: -- Все --

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Location:
ru: Расположение:
