Optimizely (7.x-2.12) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Enabled
no: Aktivert

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Update
no: Oppdater

en: Paths
no: Stier
