Optimizely (7.x-2.14) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Update
pt: Atualizar

en: Paths
pt: Caminhos
