Options Element (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Options
ca: Opcions

en: Key
ca: Clau

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Add new option
ca: Afegeix una nova opció

en: Manual entry
ca: Introducció manual

en: Customize keys
ca: Personalitza les claus

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Multiple values will let users select multiple items in this list.
ca: Múltiples valors permetrà als usuaris seleccionar diversos elements d'aquesta llista.

en: List options one option per line.
ca: Llista una opció per línia.

en: Key-value pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|value</em>.
ca: Les parelles clau-valor es poden especificar separant cada opció amb barres verticals, com a clau|valor.

en: Specify the keys that should be selected by default.
ca: Especifica les claus que s'han de seleccionar per defecte.

en: Normal entry
ca: Introducció normal

en: Customizing the keys will allow you to save one value internally while showing a different option to the user.
ca: Personalitzar les claus et permetrà desar un valor internament mentre que mostra una opció diferent a l'usuari.
