Options Element (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Remove
et: Eemalda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Add item
et: Lisa element

en: Options
et: Valikud

en: Key
et: Võti

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust
