Options Element (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
