Options Element (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: Options
is: Möguleikar

en: Default value
is: Sjálfgildi
