Options Element (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Options
it: Opzioni

en: Key
it: Chiave

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Allow multiple values
it: Permetti valori multipli
