Options Element (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: Default
pt: Por defeito

en: Add
pt: Adicionar

en: Add item
pt: Adicionar item

en: Options
pt: Opções

en: Key
pt: Chave

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Add new option
pt: Adicionar nova opção

en: Manual entry
pt: Entrada manual

en: Allow multiple values
pt: Permite vários valores

en: Normal entry
pt: Entrada normal

en: Remove option
pt: Remover opção
