Options Element (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Options
sk: Nastavenia

en: Key
sk: Kľúč

en: Default value
sk: Predvolená hodnota
