Options Element (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Key
ta: சாவி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
