Options Element (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
