Options Element (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Options
be: Налады

en: Key
be: Ключ

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
