Options Element (7.x-1.12) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Value
el: Αξία

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Options
el: Επιλογές

en: Key
el: Κλειδί

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
