Options Element (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Options
eu: Aukerak

en: Key
eu: Giltza

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
