Options Element (7.x-1.12) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Add item
ja: 項目を追加

en: Options
ja: オプション

en: Key
ja: キー

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Allow multiple values
ja: 複数の値を許可する
