Options Element (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Add
ka: დამატება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Key
ka: გასაღები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
