Options Element (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Add item
kk: Элемент қосу
