Options Element (7.x-1.12) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
