Options Element (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Key
th: คีย์
