Options Element (7.x-1.12) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
