Options Element (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Add item
af: Voeg item by

en: Options
af: Opsies
