Options Element (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Options
fi: Valinnat

en: Key
fi: Avain

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Manual entry
fi: Manuaalinen määrittäminen

en: Allow multiple values
fi: Salli useampia arvoja kuin yksi

en: Multiple values will let users select multiple items in this list.
fi: Käyttäjä voi valita useamman vaihtoehdon listasta.

en: Option settings
fi: Valinta-asetukset

en: Customizing the keys will allow you to save one value internally while showing a different option to the user.
fi: Avainten määrittäminen mahdollistaa eri arvon tallentamisen ja näyttämisen käyttäjälle.
