Options Element (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Options
gl: Opcións

en: Key
gl: Clave

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores
