Options Element (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Options
hr: Opcije

en: Key
hr: Ključ

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
