Options Element (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Options
mn: Сонголтууд
