Options Element (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
