Options Element (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Options
pl: Opcje

en: Key
pl: Klucz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości
