Options Element (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
