Options Element (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Options
ast: Opciones

en: Key
ast: Llave
